УЗД матки і додатків

УЗД матки і додатків

УЗД матки та придатків

Обстеження УЗД матки та придатків є найбільш доступним та недорогим методом ультразвукової діагностики. Цей метод можна повторювати багато раз тому, що в нього відсутні побічні ефекти, він також є безболісним та безпечним.Коли виникає необхідність для проведення УДЗ матки?

Обстеження призначається лікарем ендокринологом, гінекологом у таких випадках: при дискомфорті чи болі в стороні лобка; плануванні вагітності, безплідді, клімактеричний період; розладі місячного циклу, маточній кровотечі, нехарактерних виділеннях поза циклом, анемореї; необхідності хірургічного втручання, ЕКО; при контролі за післяопераційним та лікувальним процесом.

За допомогою УЗД матки та придатків можна виявити дуже небезпечні  захворювання: онкологію кісти, вроджені аномалії розвитку, розрив шийки, запалення, міому, позаматкову вагітність, абсцеси, опущення органу, гіперплазію. також оцінити норму всіх маткових структур: тіла, дна, стінок, нервів, судин, яєчників, зв’язок.

Як підготуватися до сканування матки?

Найбільш інформативним та оперативним способом вважається трансвагінальний. Також можна здійснювати абдомінальне узд яке виконується стандартно при обстеженні органів малого тазу.

Найкращий період для огляду: при вагітності з 11 по 14 тиждень; та при менструальному циклі з 1 по 5 день . Спеціальної підготовки, крім особистої гігієни, не потрібно. Тривалість такої процедури займає від 5 до 10 хвилин. Результати отримаєте одразу.

Дорогі жінки, в кабінеті УЗД ви отримаєте професійну та якісну консультацію лікарів.

Leave a Comment (0) ↓