УЗД молочних залоз в Івано-Франківську

Контроль та догляд за молочними залозами жінкам потрібно дотримуватися завжди. Одним з легко доступних та найсприятливіших способів є УЗД. Під час проведення ультразвукової діагностики не відбувається ніякого опромінювання в порівнянні з рентгенологічними дослідженнями, відсутність неприємних відчуттів та вивід зображення на екран в реальному часі.

УЗД молочних залоз проводять для визначення природи тканин виявлених мамологом при ручному огляді чи за допомогою момографії. За допомогою ультразвукової діагностики лікар може відрізнити пухлину від кісти та спланувати подальші дії по спостереженню за пацієнткою.

УЗД як метод ранньої діагностики на сьогоднішній день використовується в таких випадках: при високому ризику розвитку рака грудей, жінкам з щільними молочними залозами та жінкам з силіконовими імплантантами, вагітним.

Переваги УЗД грудних залоз це безболісний та нешкідливий для організму метод діагностики, також є одним з недорогих та найпоширеніших методів. Максимально точно показує м'які тканини, які погано відображаються на рентгенівських знімках та надає додаткову інформацію щодо патологічних утворень виявлених за допомогою мамографії.                    

Сама процедура УЗД грудних залоз займає приблизно 15 хвилин. Ви одразу отримаєте результати діагностики. УЗД молочних залоз потрібно проводити не менше одного разу в рік, навіть у тих випадках, коли клінічні прояви та скарги відсутні. Також Ви повинні знати, УЗД молочних залоз можна проводити в будь якому віці навіть годуючим матерям та вагітним жінкам.

У кабінеті УЗД "ЄвроДіагностика" ви отримаєте професійну та якісну консультацію лікарів на питання, що стосуються стану Ваших грудей. При необхідності УЗД молочних залоз та для отримання максимально вичерпної інформації Ви можете записатися за телефоном на нашому сайту.