УЗД органів черевної порожнини: УЗД внутрішніх органів в Івано-Франківську

УЗД (ультразвукова діагностика) це найпоширеніший метод дослідження та діагностики стану тканин та внутрішніх органів. За допомогою УЗД органів черевної порожнини можна визначити розміри внутрішніх органів та визначити їх розташування  визначення, також структури їх тканин, нормального або аномального їх стану.

УЗД внутрішніх органів: печінки, підшлункової залози, нирок, селезінки це оптимальний метод для аналізу судин та органів травлення. Для такої діагностики пацієнту потрібно пройти певну підготовку.

Коли потрібно проводити обстеження УЗД черевної порожнини:

  • при болі в верхній частині живота;
  • при підозрі на наявність захворювань органів, розташованих в черевній порожнині;
  • при захворюваннях травлення;
  • є підозра на апендицит;
  • при відчутті важкості та болі в правому боці;
  • при підозрі пухлин в черевній порожнині.

За допомогою УЗД можна виявити внутрішні травми органів, хронічні запалення та гострі стадії хвороби. Перед початком обстеження УЗД черевної порожнини потрібно підготувати кишечник. Це робиться для того, щоб побачити реальний стан органів черевної порожнини. Найчастіше обстеження УЗД органів черевної порожнини проводиться вранці наще, або через 5-6 годин після їжі. Іноді перед обстеженням дозволяється випити несолодкий чай.

Через пару днів до проведення обстеження потрібно утриматися від вживання: газованої води, сирих овочів, фруктів, квашеної капусти та інших які здатні викликати утворення газів. Також не рекомендується курити та пити спиртні напої. Детальну інформацію в конкретному вашому випадку, про підготовку вам повинен розповісти лікар, який направляє Вас на обстеження. Обстеження черевної порожнини триває від 15 до 20 хвилин.

В кабінеті УЗД "ЄвроДіагностика" ви отримаєте професійну та якісну консультацію лікарів на питання, що стосуються стану Ваших внутрішніх органів (печінки, підшлункової залози, нирок, селезінки).