УЗД печінки в Івано-Франківську

Одним з найефективніших способів для діагностики та розпізнання можливих захворювань чи початку їх прогресуючих дій є ультразвукову дослідження. Для проведення УЗД печінки потрібно знати для чого це потрібно та які проблеми з печінкою можуть бути виявлені.

Одним з найефективніших методів дослідження печінки є ультразвукова діагностика. Завдяки щільності, структурі та певним розмірам – печінка дуже добре відображає звукові хвилі, таким чином підвищує ефективність такого дослідження.

Особливої підготовки до УЗД печінки проводити не потрібно. Але якщо це планова процедура, бажано врахувати деякі моменти. Діагностування можливе в будь-який момент, якщо людина є худою. В такому випадку складнощів не виникає, орган добре просвічується. А в повних здорових людей в цьому відношенні можливі певні проблеми через ймовірні накопичення жирових клітин в навколишніх тканинах і самій печінці. Таким людям підготовка УЗД печінки, бажана.

Узд печінки зазвичай проводять вранці, наще. Розрив перед початком процедури та останнім прийомом їжі повинен бути шість годин. Діабетиків така вимога не стосується, вони не можуть витримувати такі розриви. Дотримання певної дієти їм достатньо.

Коли потрібно проводити УЗД печінки?

Для проведення комп’ютерної діагностики особливих передумов не потрібно. Її проводять коли є підозра на порушення у роботі печінки, або просто в плановому порядку. Зазвичай пацієнта турбує відчуття постійної тяжкості або біль в правому підребер’ї. Дані симптоми найчастіше виникають уже при серйозних стадіях розвитку захворювань органу.

Людям які часто приймають гормональні засоби, багато препаратів чи часто лікуються антибіотиками, потрібна підготовка до УЗД печінки. Любителям випити та смачно поїсти є потреба в такому обстеженні.

Ми не рекомендуємо чекати появи явних ознак порушень. УЗД печінки потрібне, якщо у вас є вище перераховані фактори. Печінка навіть коли від неї залишиться зовсім не багато, здатна до швидкого відновлення. Тому вчасно помітити захворювання дуже важливо. Перші покази ймовірних змін в організмі є відрижки і нудота, розлади у травленні та печія.

У кабінеті УЗД "ЄвроДіагностика" ви отримаєте професійну та якісну консультацію лікарів.